O nas


Kiedy ro­bisz film, to przes­ta­je być tyl­ko film, lecz sta­je się częścią two­jego życia.

ALAN RICKMAN

Michał Jarczyk

OPERATOR, REŻYSER, MONTAŻYSTA

Dyslektyk pojmujący wszystko inaczej. Gdy był mały, starszy brat musiał tłumaczyć mu sens filmów, bo sam nie rozumiał ich treści i wyciągał z nich absurdalne wnioski. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im Antoniego Kenara w Zakopanem 1998r. Dyplom z Historii Sztuki, tytuł Technik Plastyk. Absolwent Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu 2001r. na wydziale: Projektowanie Wnętrz i Terenów Zielonych. Absolwent Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa w Krakowie kier. Reżyseria i Scenopisarstwo. 2014 Dyplom Reżyseria i Scenopisarstwo w Krakowskiej Szkole Filmowej. Instruktor MMA, kiedyś kierowca rajdowy.

Marta Jarczyk

KONSULTANT ARTYSTYCZNY, OPERATOR

Filigranowa kobieta z wielką osobowością. W wolnym czasie uwielbia tworzyć biżuterię z ceramiki i projektować swój ogródek. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im Antoniego Kenara w Zakopanem 1998r. Dyplom z Historii Sztuki, tytuł Technik Plastyk. Absolwentka Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu 2001r. na wydziale: Projektowanie Wnętrz i Terenów Zielonych.

Bartosz Opolski

OPERATOR, MISTRZ OŚWIETLENIA

Student Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Wcześniej student Krakowskiej Szkoły Filmowej im Jerzego Wojciecha Hasa. Uduchowiony esteta z wyczuciem kadru, kompozycji i światła.

Marek Bodzioch

OŚWIETLENIOWIEC, KOLORYSTA

Z bardzo dużym doświadczeniem. Jako zwycięzca bardzo wielu konkursów fotograficznych ciekawy nowych doświadczeń dołączył do zespołu, nadając zupełnie nową jakość w kolorze obrazu.