Oferowane usługi

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.

REJS

Teledysk

Możliwość tworzenia obrazu pod autorski scenariusz jest dla nas czymś niezwykle satysfakcjonującym. Cenimy artystów wyłamujących się z utartych konwencji, którzy chcą kreować swój wizerunek również poprzez obraz. Chcemy robić rzeczy niepowtarzalne. Muzyczny świat niezmiernie pobudza naszą wyobraźnię i kreatywność. Dlatego praca nad teledyskami do dobrej muzyki jest dla nas czymś najwspanialszym. Poświęcamy się im bez opamiętania i zawsze gwarantujemy mistrzowski efekt.

Krótkie formy

Internet jest alternatywą dla droższych, tradycyjnych mediów, takich jak radio i telewizja. Oferuje również wiele nowych, interesujących możliwości. Strony internetowe, profile na portalach społecznościowych oraz kanałach takich jak YouTube zaczęły przejmować rynek reklam i zdobyły na nim mocną pozycję. By zainteresować swoich potencjalnych klientów, sponsorów, fanów należy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Służą do tego prezentacje multimedialne oraz wizytówki video które wykonujemy. Wyróżnij się. Przyjdź do nas, a my pokażemy, kim jesteś.

Reklama

Uważamy, że reklama może i powinna być sztuką. Nie powielamy schematów proponowanych przez otaczające nas zewsząd media. Chcemy, aby nasze spoty nie tylko promowały daną markę, ale również stwarzały jej unikalny wizerunek. Nasze reklamy zapadają w pamięć. Mamy mnóstwo śmiałych pomysłów, potrzebujemy odważnych osób, które pozwolą nam je zrealizować. Jeżeli sam masz oryginalny zamysł na swoją reklamę, z równie wielką przyjemnością pomożemy ci go zrealizować. Wykonujemy spoty reklamowe, posługując się najnowszą technologią z zakresu filmu i animacji 3D.

Film dokumentalny

Z upodobaniem szukamy ciekawych tematów i tworzymy filmy dokumentalne. Uwielbiamy poznawać intrygujących ludzi i opowiadamy ich historie najlepiej jak umiemy. Chyba robimy to dobrze, bo nasze produkcje były wielokrotnie nagradzane na festiwalach filmowych.

Filmy ekstremalne

Realizujemy filmy o tematyce EXTREMALNEJ. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, gdyż sami jesteśmy blisko związani ze światem rajdów terenowych, sportów walki i snowboardu. Praca przy tego typu projektach sprawia nam więc również niesamowitą frajdę. Współpracujemy ze znanymi zawodnikami. Jesteśmy gotowi przeprowadzić relację w dowolnym miejscu. Ze sprzętem filmowym wspinaliśmy się już na lodowce oraz przemierzaliśmy tajlandzkie tropiki. Możemy wiec śmiało stwierdzić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i podejmiemy każde filmowe wyzwanie.